Terrance Smith Womens Jersey 
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:2) in /index.php on line 5
O nas | Aiperos Technologies

O nas

O Aiperos Technologies Sp. z o.o.

Firmę Aiperos Technologies Sp. z o.o. tworzą ludzie od lat zajmujący się bezpieczeństwem informacji i zapewnieniem jej dostępności. Jesteśmy wyspecjalizowanym w rozwiązaniach bezpieczeństwa informatycznego, ochrony i dostępności danych dostawcą z wartością dodaną oraz integratorem.

Nasze doświadczenie wynika z wieloletniego zaangażowania w projekty związane z ochroną danych. Nasi pracownicy odpowiadali za rozwój działów IT w renomowanych polskich przedsiębiorstwach, prowadzili złożone projekty zapewniające bezpieczeństwo informacji w największych centrach przetwarzania danych w regionie, jak również dostarczali najlepsze technologie ochrony informacji pracując u wiodących producentów sprzętu i oprogramowania zabezpieczającego oraz renomowanych integratorów.

Firma Aiperos Technologies swoją ofertę kieruje przede wszystkim do dużych i średniej wielkości przedsiębiorstw z sektora komercyjnego, ale także instytucji publicznych.

Naszym celem jest realizacja innowacyjnych projektów, które minimalizują zagrożenia i ryzyko ataku oraz jego konsekwencji, pozwalając przedsiębiorstwom w spokoju realizować swoje cele biznesowe. Dostarczane przez nas rozwiązania oparte są na synergii wiedzy, kompetencji, doświadczenia, technologii (oprogramowania i sprzętu) oraz usług.

Obserwując zmieniający się rynek IT oraz rosnące wraz z nim potrzeby dotyczące zabezpieczenia danych w przedsiębiorstwach, proponujemy naszym klientom coś więcej niż tylko sprzedaż sprzętu, oprogramowania i towarzyszących temu usług wdrożeniowych. Stawiamy na współpracę z naszymi partnerami w biznesie, mającą na celu wspólny rozwój ich infrastruktury. Chcemy wziąć odpowiedzialność za dobór najlepszych dostępnych na rynku technologii, umożliwiając realizację celów klienta i pozwalając mu na osiągnięcie sukcesu biznesowego, który jest także naszym sukcesem.

Działalność i specjalizacje

Nasza działalność obejmuje analizę potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony i dostępności danych, doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania, jego dostarczenie, wdrożenie oraz świadczenie pomocy i wsparcia. Dostarczane przez nas innowacyjne i sprawdzone rozwiązania dotyczą ochrony czterech głównych obszarów infrastruktury:

  1. Zabezpieczenia centrum przetwarzania danych (serwerowni) i środowiska przetwarzania w Chmurze obliczeniowej.
  2. Zabezpieczenia sieci lokalnej/rozległej i styku z Internetem.
  3. Ochrony przetwarzanych, przesyłanych i przechowywanych danych.
  4. Zabezpieczenia stacjonarnych i mobilnych urządzeń końcowych.

Oferowane przez nas rozwiązania i usługi dostarczamy na takim poziomie i w jakości, w jakich sami chcielibyśmy je otrzymać. Efektem tego jest rosnąca liczba zadowolonych i dzięki temu stałych już klientów. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z nami.

Leave Yours +

No Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Kevin Durant Womens Jersey