Terrance Smith Womens Jersey 
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:2) in /index.php on line 5
Kariera | Aiperos Technologies

Kariera

Rozwój

Aiperos Technologies Sp. z o.o. jest relatywnie młodą, dynamiczną spółką, którą tworzy zespół pasjonatów nowych technologii i bezpieczeństwa informatycznego. Naszym celem jest realizacja innowacyjnych projektów, które minimalizują zagrożenia i ryzyko ataku oraz jego konsekwencji, pozwalając przedsiębiorstwom w spokoju realizować swoje cele biznesowe. Dostarczane przez nas rozwiązania oparte są na synergii wiedzy, kompetencji, doświadczenia, technologii i usług.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, entuzjastyczną, otwartą, pomysłową i nie boisz się wyzwań, a w dodatku masz doświadczenie w branży, wówczas obserwuj naszą stronę i gdy pojawi się interesujące Cię ogłoszenie prześlij nam swoje CV – cały czas się rozwijamy i co jakiś czas powiększamy nasz zespół lub potrzebujemy specjalistów-współpracowników tymczasowych do realizacji określonych projektów.

Przesyłając nam swoją ofertę z życiorysem prosimy dołączyć podpisaną klauzulę o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. Ust. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami Dz. U. 2002 r. nr 101 poz. 926).” Ofertę prosimy przesłać korzystając z podanego w opisie stanowiska adresu e-mail lub formularza, który można znaleźć po wybraniu zakładki kontakt, wpisując koniecznie na początku tematu wiadomości słowo “kariera” i nazwę stanowiska.

Bardzo staramy się nie pozostawiać otrzymanej korespondencji bez odpowiedzi. Jednak prosimy o wyrozumiałość, ale ze względu na określone przez nas oczekiwania po pierwsze zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia jedynie na wybrane z nadesłanych do nas ofert, zaś po drugie opisy niektórych stanowisk są w języku angielskim, którego znajomości wymagamy od każdego z naszych pracowników.

Aktualne oferty pracy

Przykro nam, ale obecnie na mamy wakatów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny ponownie.

Leave Yours +

No Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Kevin Durant Womens Jersey