Terrance Smith Womens Jersey 
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:2) in /index.php on line 5
Jak zabezpieczyć wirtualny storage? | Aiperos Technologies

Jak zabezpieczyć wirtualny storage?

Wyzwania związane z wirtualizacją storage.

Wirtualizacja storage przynosi wiele korzyści, ale wiąże się także z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa zwirtualizowanym przestrzeniom, które w ramach jednej platformy przechowują dane wielu systemów o zróżnicowanym poziomie bezpieczeństwa i z różnymi wymaganiami dotyczącymi poufności informacji. Przedsiębiorstwa, które decydują się na wirtualizację pamięci masowych mogą zastosować technologie, podnoszące poziom bezpieczeństwa wirtualizacji storage: szyfrowanie i zarządzanie kluczami w oparciu o reguły i role.

Ułatwia to kontrolowanie danych i ochronę poufności informacji w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych oraz środowiskach przetwarzania w chmurze, a jednocześnie umożliwia uproszczone zarządzanie kluczami szyfrowania.

Dobrze dobrane rozwiązanie daje też administratorom możliwość kontrolowania spójności danych, żądając uwierzytelniania serwerów, które chcą uzyskać dostęp do zabezpieczanych woluminów. Bierze przy tym pod uwagę zarówno same aplikacje żądające akcesu do danych jak i datę, godzinę, użytkownika czy też lokalizację geograficzną systemu. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na jednoznaczne określenie kto, kiedy i z jakiego miejsca może odczytać chronione informacje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami.

Leave Yours +

No Comments

Comments are closed.

  • Comments are Closed

Kevin Durant Womens Jersey